Запрошення: 5-та Міжнародна виставка торгівлі послугами CIFTIS (КНР, м. Пекін)

За інформацією Посольства України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом), у період з 28 травня по 1 червня 2018 р. в м. Пекін відбудеться 5-та Міжнародна виставка торгівлі послугами «China Beijing International Fair for Trade in Services» (CIFTIS). Організаторами цього виставкового заходу виступають Міністерство комерції Китаю та Народний уряд м. Пекін.

Щороку до участі у CIFTIS запрошуються міжнародні організації, міжнародні бізнес асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами. Виставковий захід є платформою для торгівлі усім спектром послуг, визначеним СОТ, а саме послуг у сферах бізнесу, комунікацій, будівництва та інженерії, фінансів, туризму, відпочинку, культури і спорту, транспортних перевезень, охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, охорони природи тощо. Окрім цього, в рамках виставки проводяться саміт, промислова конференція, бізнес переговори, а також існує можливість організовувати свої окремі заходи

Конкретної кінцевої дати подачі заявки на участь у CIFTIS-2018 не існує, однак для отримання більш вигідного, з маркетингової точки зору, місця, організатори рекомендують подати заявку якомога раніше.

Більше інформації про виставку та умови участі в ній можна знайти за посиланням www.ciftis.org (англійською мовою).