Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя»

За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації 12 травня у Вознесенівському парку біля каскадів водоспадів «Райдуга» міста Запоріжжя відбудеться Запорізький обласний туристичний фестиваль «Запоріжжя — місце щастя».

Мета фестивалю – просування на південно-східному туристичному ринку України нового туристичного продукту та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізація маркетингової та інвестиційної політики.

Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя – місце щастя» презентуватиме туристичні продукти м. Запоріжжя та Запорізької області – туристичні об’єкти, заклади культури та розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели), заклади харчування (кафе, ресторани), зелені садиби, представників пізнавального туризму, етнотуризму, екстремального туризму, пляжного туризму на узбережжі Азовського моря.

До участі запрошуються туроператори та турагентства, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації, а також представники засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельєрів та підприємців сфери гостинності за заявками на безоплатній основі надаються робочі місця, де можна бути обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

У програмі фестивалю – презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури та багато іншого.

Для представників засобів масової інформації 13 травня буде організовано інформаційний тур на узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку на азовському узбережжі, відвідати бази відпочинку, заклади харчування, розважальні об’єкти та об’єкти інфраструктури..

Довідково: Для того, щоб взяти участь у фестивалі, слід заповнити форму заявки на участь у Запорізькому туристичному фестивалі, яка додається. Надіслати заповнену форму необхідно до 27 квітня на електронну адресу Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА zapturatukr.net. Довідки за телефонами: 096-109-04-56, 097-599-63-63.

Заявка на участь у фестивалі-ярмарку.