Як відбувалось заочне представлення туристичного потенціалу Харківського регіону у Cербії.

Харківщина туристична  отримала офіційний фотозвіт щодо заочного представлення туристичного потенціалу Харківського регіону в межах заходів Міжнародного ярмарку туризму в Белграді (Республіка Сербія) протягом 21-24 лютого 2019 року.

Зокрема, під час Украјина на Међународном сајму туризма у Београду відбувалися відео-презентації в межах круглих столів, розповсюдження поліграфії про туристичні об’єкти України сербською мовою, вийшли публікації в ЗМІ (наприклад: для всіх сербських читачів газета "Данас" підготувала спеціальний додаток - інтерактивну карту України), представлено туристичні перлини України на білбордах по всій території Сербії. 

Захід було організовано Посольство України в Республіці Сербіята Ambasada Ukrajine U Srbiji з нагоди відзначення 25-ї річниці дипломатичних відносин України та Сербії.

На заклик взяти участь в заході відгукнулись 7 областей України. А власне до самого Белграду презентувати потенціал прибули делегації від Львівської ОДА, Київської МДА, туристичні оператори України.

До пропозицій щодо представлення Харківщини туристичної ввійшли: Шарівський палацНаціональний літературно-меморіальний музей Григорія СковородиХудожньо-меморіальний музей І.Ю.РєпінаDvorichanskyi National ParkЦентральный парк культуры и отдыха им. М. Горького, фестивальний відпочинок в регіоні.
Вдячні всім організаторам заходу за чудову можливість презентувати Харківщину туристичну.

#ХарківщинаТуристична #BelgradeFair #TourismFairBelgrade #Tourism #Ukraine

Фото: 

- Посольство України в Республіці Сербія

- Ambasada Ukrajine U Srbiji

- Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації