Як центр Харкова оздоблюють до Нового року?

Сьогодні зібрали для Вас список новорічних атрибутів, якими прикрашено центр нашого улюбленого міста. Найказковіші і чарівні місця в одному ТОПі.

Головна ялинка

Головна ялинка Харкова, безкоштовний каток, новорічний ярмарок, будиночок Діда Мороза і масові гуляння - все це чекає харків'ян і гостей міста на площі Свободи. «Рост» харківської новорічної красуні - 36,7 метрів (приблизно, це висота 12-поверхового будинку). Вона зібрана з безлічі окремих деталей, підсвічена світлодіодними лампами, як гігантський телеекран, і прикрашена великою кількістю піксельних лампочок.
Де: пл. свободи
Коли: з 15.12.2017 до 14.01.2018
Вхід вільний

Інсталяція «Казкові олені» в Харкові

В цьому році додають новорічного настрою, крім усього іншого, казкові олені. Ці конструкції з лампочок і металевих напрямних розташувалися уздовж всієї Сумської, і будуть радувати харків'ян і гостей міста до закінчення новорічних свят. Так що, друзі, радіємо, насолоджуємося і, звичайно ж, фотографуємо в Інстаграм!
Де: вулиця Сумська
Вхід вільний

Ялинка у ХАТОБу

Площа біля Оперного театру в цьому році прикрашає чудова золота ялинка. Замість новорічних іграшок її гілки прикрашені цукерками.
Де: площа перед ХНАТОБ
Вхід вільний

Парк Горького

Цього року біля ялинки в парку Горького новий дизайн - в стилі мінімалізму. Невелика кількість величезних іграшок і більше кілометра гірлянд. Малюнок і декорації в парку щорічно змінюють. Цього року гірлянди розташували в витягнутому порядку, а в нижній частині дерева розташовані іграшки.
Де: парк Горького
Вхід вільний

Алея парку Шевченка

До головного зимового свята прикрасили не тільки площа перед ХНАТОБ, а й алею саду Шевченка, яка веде до монумента поета. Уздовж всієї алеї поставили гарні блакитні ялини в горщиках і підсвітили святковою ілюмінацією.
Де: вул. Сумська, 25
Вхід вільний

Фото: Василь Голосний
Автор: АЛІНА Уколова
ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ:  https://kharkovgo.com/reviews/top-5/kak-tsentr-harkova-preobrazilsya-k-n...