Яблучний пленер у Сковородинівці

9 вересня у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди відбудеться Яблучний пленер «ApPleinAir» (початок о 12.00).

У програмі: 

Завершення пішої ходи «Земним шляхом – до духовного»

Піша хода під назвою «Земним шляхом – до духовного» у рамках відзначення 295-річчя з дня народження Григорія Сковороди стартувала 19 серпня 2017 року у Чорнухах (Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди). Учасники подолали пішки близько 270 кілометрів шляхами видатного українського філософа – від місця його народження до місця поховання.
Зустрічатимуть мандрівників представники Харківської області. Ініціатор пішої ходи – науковий співробітник музею, Валерій Манженко, розповість про сковородинські шляхи.
Відкриття виставки. Малярські рецепції сковородинівських світів від художників спільноти «Буриме»

Упродовж серпня на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди тривав пленер членів художнього об’єднання «БУРИМЕ». Результати їхньої натхненної роботи, а також доробок останніх років можна переглянути в новому просторі музею. 

Творче об’єднання «Буриме» (або «Слобожанське Буриме») харківської організації Спілки дизайнерів України культивує активну, вільну творчість, терпимість у взаєминах і особливі регулярні «діалоги з природою». Олександр Бойчук, Олег Лазаренко, Олександр Лисенко, Валентин Грицаненко і Олександр Шеховцов мають досвід і персональних міжнародних, і національних виставок.
Освітня програма «Яблуко пізнання»

У музейному просторі можна буде погомоніти у саду філософів, розпізнати, що народиться із зернятка і дізнатися, чому саме яблуко (і чи тільки воно) стало символом пізнання, а також про важливість образу яблуні та яблука у творчорсті Григорія Сковороди. 

Пленер

Арт-композиції з яблук, яблучні цікавинки та художні роботи - те, на що можна чекати цього дня. Запрошуємо охочих долучатися до творення програми заходу.Контакнта інформація:

ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди»

Адреса: 

62241, Харківська область, Золочівський р-н, с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3.
Контакти: 099 470 48 18, 057-64-94-140, 050-702-86-39.
www.skovoroda. in.ua
skovoroda.matgmail.com
8.00-17.00 (без вихідних)