Виставка декоративно-прикладної творчості дитячого клубу завзятих рукодільників «Дивосвіт»

З 8 по 20 грудня 2016 року в туристсько-інформаційному центрі ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» проводиться виставка декоративно-прикладної творчості дитячого клубу завзятих рукодільників «Дивосвіт» Богодухівського районного будинку культури. Виставка проходить в рамках співпраці ОКЗ ХОМЦТ з відділом культури і туризму Богодухівського району . Ми із задоволенням демонструємо, якими молодими талантами багата Богодухівська земля. На виставці представлено понад 60 робіт, які виконані майстрами від 8 до 15 років.
Д

3 грудня 2016р. ОКЗ ХОМЦТ планує провести інфотур до Богодухівського району, який розкриє нові місця , цікаві як для фахівців галузі туризму , так і для тих, хто цікавиться історією нашого рідного краю. Вже відкритий запис на цю подорож. Гарантуємо , що буде багато нового і цікавого. Приєднуйтесь!

Ціла низка спільних заходів сприяє популяризації внутрішнього туризму і зміцненню дружніх зв'язків між колегами. І що особливо приємно відзначити, що в наших проектах задіяні діти. Виховання любові до рідного краю починається з дитинства , формується саме у молодому віці, а надалі формує патріотизм , любов та повагу до своєї батьківщини.