Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна-туристичний край» традиційним і оголосити його проведення на 2014-2015 рр.

Інститут історії українського суспільства Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», незважаючи на інтерес до розвитку туристичної галузі, вирішив зробити Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна-туристичний край» традиційним і оголосити його проведення на 2014-2015 рр.

Підтримку у проведенні конкурсу традиційно надає Державне агентство України з туризму та курортів, а партнерами конкурсу виступають Національна спілка краєзнавців України та Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Юридичну підтримку надає компанія «BML Consulting»

Попередній досвід проведення конкурсу вказав на його велике пізнавальне значення, було відзначено ряд кращих робіт ексклюзивними спонсорськими відзнаками, а керівництвом компанії виявили бажання і надалі сприяти заходам просвітницького характеру.

Новий конкурсний рік метою конкурсу стає не тільки виявлення силами ініціативних студентів в регіонах України пам'яток історії, культури, природи, побуту тощо та їх дослідження в якості перспективних туристичних об'єктів, а також стимулювання студентів активніше проявляти свої аналітичні та ділові якості і прагнення втілювати свої розробки в життя.

Завданнями конкурсу є заохочення інтересу студентської молоді до вивчення свого краю, його історії, культурних особливостей і його популяризації. Крім того, захід має стимулювати студентів до пошуку шляхів економічного розвитку регіонів України, рідного краю, села чи містечка. Конкурс одночасно забезпечити збереження місцевого колориту українських регіонів на тлі глобалізації.

Саме розвиток туризму дає можливість поєднати блага глобальної економіки та інформаційних потоків і затишок місцевого колориту!

До участі в конкурсі запрошуються студенти будь-якої спеціальності всіх вищих навчальних закладів. Кожен учасник конкурсу повинен готувати роботу під науковим керівництвом особи, яка працює в сфері освіти, науки, краєзнавства тощо.

Учасники конкурсу мають подати заявки на участь у конкурсі з тематикою роботи до 10 грудня 2014 р. Останній термін подання робіт – 30 квітня 2015 р.

Підведення підсумків конкурсу традиційно відбудеться 22 травня 2015 р., в день Святого Христофора – покровителя всіх мандрівників. Усіх учасників конкурсу будуть відзначені дипломами. Переможців чекають нагороди.

Довідки за організаційної частини конкурсу можна отримати в ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»за телефоном: +38 (057)757-45-13, 780-02-01