Відтепер у Харківській обласній бібліотеці для юнацтва працює туристсько-інформаційний пункт

26 вересня в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся обласний семінар «Краєзнавча діяльність публічних бібліотек. Нове бачення». 
З метою популяризації краєзнавства, розповсюдження інформації про рекреаційно-туристичні та культурно-історичні ресурси Харківщини та залучення до подорожей Харківщиною, Україною молоді сьогодні Харківщина туристична відкрито на базі бібліотеки обласний туристсько- інформаційний пункт.
Сподіваємось, що юні читачі бібліотеки не залишать без уваги роботу пункту та обов'язково скористаються туристичними картами і путівниками для прокладки цікавих маршрутів рідним краєм.
Адже бібліотека вже давно перестала бути просто пунктом видачі книги. Нині це й простір для спілкування і проведення тематичних зустрічей, й місце, де є свої фотозони і можливості для організації фотосесій, й заклад, де працюють різні гуртки і секції, надають психологічну допомогу, проводять літні табори та ін.
Тож запрошуємо вас до бібліотек! 
Зокрема, бібліотека юнацтва знаходиться за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний 49/8 (проїзд від ст. метро «Академіка Барабашова» тролейбусом №24 до зуп. «вул. Гвардійців Широнінців»).
Графік роботи ТІП відповідно до графіку бібліотеки : з 9-ї до 18-ї год. У суботу та неділю з 10-ї до 18-ї год. Останній день кожного місяця — санітарний день.
Сайт бібліотеки: http://www.khoyub.com.ua
Сторінка: www.facebook.com/groups/576516605843304
Також радимо почитувати  блог інформаційно-бібліографічного відділу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва «READний край»: 
http://readniy-kraj.blogspot.com

Разом з Маргарита Жарова та її колективом.

#ХарківщинаТуристична