Відкриття туристсько-інформаційного пункту на базі Харківської державної академії культури

Перший на Харківщині туристсько-інформаційний пункт на базі вищого навчального закладу розпочав роботу! Відкриття відбулося 31 жовтня 2017 року на кафедрі туристичного бізнесу Харківської Державної академії культури. Це пілотний проект, який був ініційований ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" та підтриманий керівництвом академії.

Одним із засобів поширення знань про туристичну Харківщину є створення широкої мережі туристсько-інформаційних пунктів. Відкриття таких пунктів на базі вищих навчальних закладів націлене на залучення в туризм молоді, яка, як відомо, є рушійною силою розвитку суспільства. А такі форми туризму, як сплави на байдарках, кінний, повітряний, екстремальний, велотуризм, буквально створені для молодих і активних.

До роботи у ТІПі залучаються студенти академії, які обрали своєю майбутньою спеціальністю саме туризм. Таким чином робота в пункті надасть їм можливість удосконалення навичок збору, систематизації, розповсюдження інформації про рекреаційно-туристичні та культурно-історичні ресурси Харківщини та дозволить отримати досвід проведення різних заходів туристичної спрямованості.

ОКЗ «ХОМЦТ» сподівається на успішну спільну роботу, яка буде цікавою та корисною усім, хто бере участь у цьому проекті.

Переглянути всі фотографії