Відкриття пересувної туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття»

З метою популяризації серед місцевого населення і гостей регіону внутрішнього туризму, привернення уваги до туристичних атракцій та просування нових туристичних можливостей Харківщини, 5 жовтня на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва для всіх жителів та гостей Харківщини відкрита пересувна туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття».

Для того, аби з можливостями туристичного відпочинку на Харківщині ознайомилось якомога більше туристів й жителів області, буде представлено цікаву для відвідувачів інформацію – світлини-банери, карти, пізнавальну туристичну поліграфію, відеоматеріали, які викликають живий емоційний відгук.

На єдиному стенді туристичних пропозицій можна ознайомитись з інформацією про відомі та поки що маловідомі туристичні дестинації.

Запрошуємо відвідати виставку харків’ян, туристів, всіх, хто небайдужий до історії, культури й туризму рідної Харківщини та звичайно ж студентську молодь.
Звертаємо увагу, що виставка працюватиме протягом місяця, за графіком роботи учбового закладу.

Адреса: Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва (1 корпус), Харківська область, Харківський район, п/в “Докучаєвське - 2”, https://knau.kharkov.ua

Також радимо завітати до Туристсько-інформаційного пункту, який діє на базі вишу, та поспілкуватись з ініціативними студентами.
Як діститись. З Харкова проїзд від станції метро «Індустріальна» автобусами № 200 або № 186 до зупинки «Агроуніверситет»/ власним транспортом.

Для тих, кому цікаво.
Протягом травня-вересня виставка Харківщина туристична вже гостювала у селі Сковородинівка, містах Чугуїв та Київ. Прогулятись експозицією виставки, яка розмістилась першою саме в Еко-коморі Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди, можна й віртуально, завдяки старанням сертифікованих фотографів й картографів Google (https://goo.gl/maps/ToUcZ3adgCM2).