Відбувся виїзд студентів Харківської державної академії культури

29 червня 2016 року за сприяння ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» відбувся виїзд студентів Харківської державної академії культури з метою дослідження туристичного потенціалу Краснокутщини та Богодухівщини. В рамках студентського інфотуру було відвідано Шарівський садово-парковий комплекс (смт. Шарівка Богодухівського району Харківської області) з оглядом інтер'єру палацу.

В с. Володимирівка Краснокутського району Харківської області було проведено екскурсію прилеглою до Спасо-Преображенського храму територією – пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Наталіївський». В національному природному парку «Слобожанський» всі бажаючі мали можливість ознайомитися з місцевою флорою і фауною на екологічній стежці «Мурафська дача». Пам’ятка природа «Мурафська дача» охороняє невелику ділянку 200-річного природного насіннєвого дубового лісу площею 5,2 га, де зустрічаються окремі дуби віком 250-350 років. Переважна більшість цих природних дібров порослеві (дуби в таких лісах виросли із порослі від пня зрубаних материнських дерев).

Висловлюємо подяку співробітникам національного природного парку «Слобожанський» за цікаву пізнавальну екскурсію.

ОКЗ «ХОМЦТ» висловлює вдячність всім учасникам та висловлює сподівання, що отримана інформація буде корисною в навчанні, а отримані враження – стануть підґрунтям в подальшій роботі майбутніх фахівців галузі «Туризм».