Відбувся семінар «Туристичний потенціал Коломацького краю»

7 квітня 2017 року представники ОКЗ «ХОМЦТ» з робочою поїздкою побували в Коломацькому районі  та взяли участь в семінарі «Туристичний потенціал Коломацького краю»  з нагоди відзначення на Харківщині 330-річчя обрання Івана Мазепи гетьманом України.
В роботі круглого столу взяли участь голова Коломацької РДА Яцюк С.М., віце-президент товариства учасників руху Козоріз В.Н., заступник Голови правління Харківського регіонального відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Панченко Т.М., місцеві краєзнавці, історики, громадські активісти. В ході круглого столу було обговорено низку  заходів, спрямованих на популяризацію Коломаччини як гетьманської столиці Слобожанщини, підіймалися питання брендування території, відкриття туристичних маршрутів, розвитку сільського зеленого туризму та святкування 330-річчя обрання Івана Мазепи гетьманом України. Місцеві краєзнавці провели екскурсію  визначними місцями «Коломацької ради» та виступивши з пропозицією розробки тематичної екскурсії. Обговорюються можливості встановлення пам'ятника І.Мазепі в центрі Коломаку й проведення етнофестивалю «Мазепа-Фест», в рамках якого артисти Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка планують виступити з оперою «Іван Мазепа».

З інформацією про туристичний потенціал Коломаччини можна ознайомитися на сайті Коломацької селищної ради за посиланням http://kolomak-rada.gov.ua/2016/09/21/pro-kolomak .
Нагадуємо, що триває збір коштів на спорудження  пам’ятника  (монумента), присвяченого 330 – річчю обрання  Івана  Мазепи  гетьманом  України (більше інформації за посиланням: http://kolomak-rada.gov.ua/2017/03/02/rekvizyty-dlya-zarahuvannya-koshti...).