Відбувся круглий стіл «Співпраця з вищими навчальними закладами. Напрями ефективної взаємодії »

20 січня 2017 року відповідно до  плану роботи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» відбувся круглий стіл «Співпраця з вищими навчальними закладами. Напрями ефективної взаємодії ».

В роботі круглого столу взяли участь начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Яцина О.А., директор ОКЗ «ХОМЦТ» Холодок В.Д., представники кафедр туристичного бізнесу Харківського державного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Харківського державного університету харчування та торгівлі, Харківського торговельно-еконміческого інституту Київського національного торговельно-еконміческого університету, Харківської державної академії дизайну, Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, Полтавського університету економіки і торгівлі та ін.

Обговорювалися питання щодо планування спільної діяльності на 2017 рік, теми студентських досліджень і магістерських робіт, можливості підтримки студентських проектів та стартапів. Було надано цікаві пропозиції, спрямовані на координацію роботи у сфері туризму та  активізацію студентського потенціалу. Зокрема, завідувач кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури Лиман С.І.  запропонував зорієнтувати студентів на дослідження туристичного потенціалу Харківщини, що дозволить в подальшому розробити нові туристичні маршрути. Завідувач кафедри туризму і готельного господарства Харківського національного університету харчування і торгівлі ім. А.Н. Бекетова Писаревський І.М. запропонував започаткувати обласний туристичний конкурс студентських проектів.  Завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Полтавського університету економіки і торгівлі Скляр Г.П. наголосив на необхідності співпраці між сусідніми областями і запросив присутніх на третій  Полтавський гастрономічний фестиваль. Слушною була пропозиція щодо  створення міжвузівського об'єднання на базі ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» з метою консолідації зусиль науковців, фахівців з туризму та представників бізнесу

Це далеко не всі пропозиції, які прозвучали в ході круглого столу. Його учасники ще раз переконалися, що потенціал для розвитку туризму на Харківщині величезний. Потрібні нові ідеї і підходи щодо  їх реалізації, а участь студентської молоді необхідна для досягнення результату.