Відбувся круглий стіл «Наш великий земляк І. І. Мечніков – Громадянин світу»

Круглий стіл «Наш великий земляк І. І. Мечніков – Громадянин світу» пройшов в Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі 22 січня 2018 року.
Організаторами заходу виступили ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (Харківщина туристична) та Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості.
Про історію створення музею, стратегію його розвитку, співпрацю з вищими навчальними закладами України и вченими-послідовниками та дослідниками діяльності І.І. Мечникова з різних країн світу, розповіла директор ЦДЮТ Ольга Миколаївна Бервено. З його просвітницькою, науковою діяльністю, можливістю організації і проведення екскурсій присутніх ознайомила методист Центру Людмила Василівна Бабай. Здійснити віртуальну екскурсію музеєм допомогла юний екскурсовод, школярка Анастасія Ряднова, заочне знайомство з якою свідчить про те, що музей виховує гідні кадри. В рамках круглого столу діяла виставка медичної літератури. Прижиттєві видання праць І.І. Мечникова презентувала Ольга Іванівна Мікуліна, завідуюча відділом наукової медичної інформації та бібліографії Харківської наукової медичної бібліотеки. Отримав музей і подарунки – раритетне видання німецькою мовою з працями Нобелівського лауреата, який музею подарувала Олена Володимирівна Семиненко, зберігач фонду музею краєзнавства Харківського національного медичного університету. Обласний центр туризму в дар музею передав туристичний календар на 2018 рік «Відомі харків'яни. Нам є ким пишатись», січнева сторінка якого присвячена І.І. Мечникову. Під час круглого столу було намічено перспективи співпраці і обговорено плани роботи на майбутнє. Одна з найцікавіших пропозицій – акція з висадки саджанців яблучних дерев на місці втраченого Мечниковського саду. ОКЗ «ХОМЦТ» дякує всім, хто взяв участь у заході, продукував цікаві ідеї і висловив готовність до їх реалізації і співпраці.