Відбулося закриття виставки дитячого клубу "ДИВОСВІТ"

З 8 до 20 грудня 2016 року в Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі в рамках партнерської співпраці з Богодухівським відділом культури і туризму проводилася виставка декоративно-прикладної творчості дитячого клубу завзятих рукодільникам «Дивосвіт» Богодухівського районного будинку культури
На виставці було представлено понад 60 робіт, виконаних майстрами від 8 до 15 років
Роботи юних майстрів народної творчості були виконані в найрізноманітніших техніках: «горищні ляльки», малюнки на склі, фігурки з пап'є-маше, ліплення з саморобної полімерної глини і навіть декор з ватних дисків. 
Фантазія юних художників - безмежна, і наш центр був радий надати можливість створити майданчик для її демонстрації. Керівником гуртка «Дивосвіт» є Любов Миколаївна Подолінна, яка віддає цій роботі усю теплоту серця. Своїх вихованців вона вчить не тільки майструвати, а й любити рідний край, його історію та культуру. З її ініціативи 21 грудня, учасники виставки відвідали туристсько-інформаційний центр, де для них було проведено презентацію туристичного потенціалу Харківської області. Приємним подарунком від ОКЗ "ХОМЦТ" для юних обдарувань стала екскурсія історичним центром Харкова та відвідування «Музею кави». Окремо завдячуємо екскурсоводу на маршруті Наталії Буйновій та директору Харківського відділення компанії "Coffeelaktika" Роману Горпіченку .