Відбулось фокусне засідання з питань проведення форуму розвитку сільських територій «Еко-громада».

Фокусне засідання з питань проведення форуму розвитку сільських територій «Еко-громада» відбулося сьогодні, 2 серпня 2018 року на базі обласного туристсько-інформаційного центру ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму». Захід проведено в межах Стратегічного планування розвитку територіальної громади Полівської сільської ради Дергачівського району Харківської області і було присвячено підготовці до проведення Форуму розвитку сільських територій «Еко-громада»» у жовтні 2018 року.
Тема засідання – попередній розгляд проектів (доповідей спікерів) з питань розвитку туризму, органічного землеробства (сільського господарства), альтернативної енергетики в межах однойменних панельних дискусійних платформ Форуму розвитку сільських територій «Еко-громада» та визначення організаційних питань підготовки та проведення Форуму (дати наступних засідань, проведення міні виставки, визначення дати та порядку денного Форуму, інші питання). 
Якою ми бачимо «Еко-громаду»? – це центральне питання, яке буде розглянуте на Форумі. 
Цільовою групою Форуму є представники органів місцевого самоврядування, фермерських господарств, суб’єктів підприємництва, установ та організацій районів Харківської області.
На Форумі будуть представлені діючі проекти та досвід з їх фінансування, планується проведення міні виставки – презентацію екопродукції та послуг.
В межах роботи Форуму планується проведення 4-х панельних дискусійних платформ:
- альтернативна енергетика,
- органічне землеробство, 
- розвиток туризму,
- міжмуніципальне співробітництво.