Відбулась зустріч з експертом г-ном Віл ван Бассел (Нідерланди)

11 жовтня 2016р. в управлінні культури і туризму облдержадміністрації і обласному туристсько-інформаційному центрі відбулась зустріч з експертом г-ном Віл ван Бассел (Нідерланди), який зараз знаходиться в Харківській області по запрошенню Косенко Володимира - керівника проекту із створення етнохутору «Ордовська Слобода» у Нововодолажському районі. Починаючи з 1983 року в Німеччині діє некомерційна організація «Senior Experten Service (SES) або «Служба старших експертів», яка об'єднує топ-менеджерів і майстрів високого класу в різних сферах діяльності, які вийшли на пенсію та продовжують надавати консультативні послуги на громадських засадах.

Головна мета візиту: підтримка ініціатив у галузі сільського зеленого туризму, ознайомлення та підтримка інфраструктурних проектів у туристичній сфері, допомога у розробці стратегії і маркетингових комунікаційних концепцій просування програм внутрішнього туризму.
На зустрічі були обговорені шляхи співпраці приватного сектору, владних установ, громади, а також необхідність розробки і впровадження стратегій розвитку туризму в районах, містах, області, без яких просто неможливий розвиток туризму та формування позитивного іміджу, а також підтримка і промоція важливих для області інноваційних проекті, а саме проекту «Ордовська Слобода».