Відбулась ділова зустріч з представниками туристсько-інформаційних центрів України і Республіки Білорусь

19 квітня 2017 року на базі ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», відбулася ділова зустріч з представниками туристсько-інформаційних центрів України (а саме Одеси, Тернополя і Львова) і Республіки Білорусь (Мінську) , які прибули до Харкова з нагоди проведення IX Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» Международный Туристический форум«Харьков:партнерство в туризме». Були обговорені актуальні проблеми та перспективи розвитку туризму. Учасники заходу обмінялися взаємним досвідом роботи в галузі туризму.

Представники з Білорусі Alena Plis повідомили про особливості функціонування туристсько-інформаційного центру у Мінську. Багато уваги приділяється розвитку ділового та медичного туризму. На даний момент якість медичного обслуговування в Білорусі перебуває на високому рівні. Медичний туризм стає все більш популярним. Клініки Мінську мають розвинену інфраструктуру і висококваліфікований персонал. Існує багато туристичних фірм, які спеціалізуються на медичному туризмі. В умовах глобалізації охорони здоров'я, як однієї зі складових галузей економіки та передумови успішного розвитку нації, з кожним днем все більша кількість країн вкладає інвестиції в медичний туризм. Тому для нашої країни і області, зокрема, доцільним є використання досвіду інших країн.

Було розглянуто питання підготовки кваліфікованих екскурсоводів, з подальшим ліцензуванням екскурсійної діяльності. Колеги зі Львову Галина Гриник проінформували про те, як ТІЦ слідкує за якістю роботи екскурсоводів у своєму місті.
Співробітники тернопільського ТІЦ Тарас Ковальчук поділилися досвідом організації подієвого туризму. Розповіли про залучення волонтерів до проведення екскурсій.

В ході зустрічі відбулося символічне відкриття туристсько-інформаційних пунктів, які містять у собі інформацію про визначні місця Мінську та Тернополя. Кожний учасник заходу отримав приємні презенти та запрошення на туристичну виставку «Харківщина: туристичні відкриття» Туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття» . Також були розглянуті питання подальшої спільної праці між представниками різних туристсько-інформаційних центрів Екатерина Лещёва (Katerina Leshcheva) .