в рамках святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні проводить акцію «День туризму у музеї»

27 вересня 2017 року Україна разом з іншими країнами світу відзначає Всесвітній день туризму. Це свято засновано Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році і з тих пір в цей день традиційно організовуються походи та екскурсії, презентуються нові маршрути, проводяться семінари та конференції.

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в рамках святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні проводить акцію «День туризму у музеї». 

З 22 по 27 вересня 2017 року ряд музеїв нашого міста запрошує туристів на безкоштовні екскурсії. Свої двері гостинно відкривають Харківський художній музей, Науково-просвітницький музей сексуальних культур світу, Меморіальний музей-квартира родини Гризодубових, Музей кави, Музей реклами та інші.

Акція розпочинається 22 вересня 2017 року в Музеї видатних харків’ян ім. К.І. Шульженко. Хочете стати учасниками цікавих екскурсій? Не забувайте заходити на нашу сторінку, де вже скоро буде викладена повна інформація про відвідування музеїв в рамках акції «День туризму у музеї».