В межах Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні - фотоконкурс «Туристичні Барви Слобожанщини»

До уваги творчих, талановитих і активних !!! фотоконкурс "туристичні барви слобожанщини"

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за сприяння Департаменту культури і туризмуХарківської облдержадміністрації в межах Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні започатковує фотоконкурс «Туристичні Барви Слобожанщини».

Учасниками можуть бути усі бажаючі віком від 18 років, ті, хто займається фотографією і має власні роботи на туристичну тематику, що відображають туристичний потенціал Харківської області.
Фотоконкурс проводиться за номінаціями:

  • Слобожанський колорит (для туристів, що віддають перевагу пізнавальному відпочинку: побут і культура Слобожанщини, народні костюми, обряди і фестивалі, пам'ятники архітектури, види вулиць міст і сіл, знакові місця, сучасна інфраструктура населених пунктів та ін.);
  • Природа Слобожанщини (для туристів, які закарбували природні пейзажі: види лісів, полів, річок і озер, життя тваринного світу та ін.);
  • Мій відпочинок по-харківськи (для туристів, які віддають перевагу активному відпочинку: сплави, гірськолижні і сноубордистські трюки, польоти на параплані, кінні і піші маршрути, скелелазіння, спелеотуризм і ін.).

Заявки на участь приймаються в період з 15 вересня по 15 жовтня включно. Ознайомлення з надісланими роботами та визначення переможців буде проводитися в період з 16 по 26 жовтня 2015р.

Надсилати фотографії  на електронну пошту tic_khatukr.net, також приносити у роздрукованому вигляді розміром 15х21, 20х30 см за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 5. Держпром, 7 під., 5 пов.

Фотографії у роздрукованому вигляді будуть виставлятися для ознайомлення під час заходів в приміщенні туристсько-інформаційного центру та матимуть додаткові бали.

Найкращі роботи будуть представлені у рекламно-інформаційних виданнях (календарі, путівники буклети тощо), а також на сайті www.omctur.kh.ua.

Більш детальну інформацію про положення, умови конкурсу, критерії оцінювання та іншу інформацію Ви можете отримати на сайтіwww.omctur.kh.ua або за телефоном 757 45 13; 780 02 01.