В Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі відбувся круглий стіл з питань діяльності «Агротуристичного кластера «Енергія змін – Еко-громада».

☑️ Визначити напрямки актуальних проектних пропозицій створення бізнес-планів «Еко-громади» в агротурсфері,
☑️ запровадити формат взаємодії економічних та туристичних кафедр закладів вищих освіти - представників цільової групи агрокластера,
☑️ обговорити фінансові інструменти реалізації бізнес-планів та провести їх презентацію в рамках другої Конференції Інформаційного центру АЕПР
- такі завдання поставили перед собою учасники робочої наради з питань діяльності «Агротуристичного кластера «Енергія змін – Еко-громада», яка cьогодні відбулася в Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі.
! Теми розвитку сільських територій, збереження культурної спадщини села та міста, розвитку територій відпочинку, пошук додаткових джерел доходу, створення нових робочих місць залишаються дуже актуальною. Можна відзначити що ми маємо унікальний шанс зробити кожен свій внесок у розвиток агротурсфери. Сторонами робочої зустрічі досягнута домовленість про консолідацію зусиль та про підписання угоди про співробітництво. 

#ХарківщинаТуристична
#агротурсфера
#агротуристичний_кластер
#форум_екогромада