В Харківській області передбачено встановлення QR-табличок на туристичних локаціях

19 жовтня спільно з активістами Харкова, фахівцями організації «MoreInfo», фахівцями Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» проведено робочу нараду з питань ознакування Харківського регіону  туристичними табличками та стендами, QR-кодами та ін. За результатами обговорення в 2017 році планується встановити перші в Харківській області QR-таблички на 11 туристичних пам’ятках. За матричним кодом на табличці можна буде зчитати інформацію про місце, отримати посилання на джерела інформації тощо.

Під час «першої хвилі» передбачається встановлення інформаційних табличок на території Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди, Художньо-меморіального музею ім. І.Ю. Рєпіна,  Балаклійського районного краєзнавчого музею, Красноградського краєзнавчого музею ім. П.Д. Мартиновича, Валківського краєзнавчого музею, Пархомівського історико-художнього музею,  Шарівського палацово-паркового комплексу, Маєтку дворянського роду Куликовських, Наталіївського комплексу садово-паркового мистецтва, Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва»,  «Співочих терас».

За інформацією автора проекту зі встановлення QR-кодів М. Дьомшина, такі коди вже з’явились  цієї осені на всіх знакових об'єктах міста, так званих «семи чудесах Харкова»: крім Дзеркального струменя, на пам'ятнику Т.Г.Шевченку, Успенському, Благовіщенському і Покровському соборах, на будинку зі шпилем на пл. Конституції і Держпромі.