В дні зимних каникул...

У дні зимових канікул, в марафон святкування Нового року таРіздва, традиційновключаютьсятеатри, розважальніцентри і клуби .Міськіафішірясніютьназвамидитячихказок, ранків і шоу-програм. Не пропуститинайцікавіше і незвичайне - таку мету переслідуєнашадобірка.

1.

 Фестиваль «Перлини Слобожанщини». 13-14 січня. «Парад Вертепів» - в ньомувізьмуть участь близько 50 вертепнихколективів з усієїУкраїни. Програма фестивалю передбачаєпроведення параду по вулиціСумська, виступи на площіКонституції, площах у ХНАТОБу та пам'ятника Тарасу Шевченку, а також в театрах, на майданчикахпоруч з торговими центрами, дитячимимайданчиками, і іншимисоціально-культурнимиоб'єктами.

Такожпід час фестивалю в Харкові буде працювати «Містомайстрів», де можна буде відвідатимайстер-класи з народних ремесел та скуштуватитрадиційні страви.

2.

«Новорічне Шар-Шоу абоПригоди в казковійкраїніШарляндіі» .22 грудня, 4 січня в концертному залі "Україна" відбудетьсяНоворічне Шар-Шоу це рекорд України-більш 10 000 куль на сцені!

Величезнийчарівний замок з повітряних куль, костюмичарівнихмешканцівцієїкраїни з куль, справжнійводоспад з куль і навіть сама повітрянаялинка на планеті !!! У рамкахпредставлення вас очікуютьпонад десяти тисячповітряних куль сплетенихпрофесійнимиаеродізайнери, незвичайнізникненнялюдини в кулі, веселіміми та клоуни, всілякіігри, величезнікулі з сюрпризом, повітряний замок і, зрозуміло, водоспад з яскравихповітрянихкульок. Такожусіхглядачівчекаютьконкурси, подарунки, Дід Мороз і Снігуронька.

Програмавиставирозрахована на дітейвід 2-х до 10-ти років, тривалість 1 годину.

3.

 «КазковеПодвір'яДіда Мороза» (з 1 грудня по 31 січня).

Пропозиції для тих, хтомрієпобувати в гостях у самогоДіда Мороза! Їхати недалеко - м Дергачі, провулокЖовтневої перемоги, 6-А.

Тут діти разом з Ельфамивідправляться в захоплюючуінтерактивнеНоворічнапригода, пройдутьбезлічвеселихвипробувань, поводятьхороводи, поколдую в хатинціБаби-Яги, відвідаютьБудинокДіда Мороза: загадаютьйомусвоїнайпотаємнішібажання в КабінетіВажливих Справ, побуваютьтворчоїМайстерні, повеселяться і пограють в різніНоворічніігри в КрижанийЧарівноїкімнаті, отримаютьвітальнілисти та сувенірніподарунки в Тронному залі, сфотографуються на пам'ять з усімаказковими героями і обов'язковопроїдуться на конях доброго чарівника.

А післяНоворічногоподорожі, помічникиволодаряморозівпригостять в затишному "пряниковомубудиночку" всіх гостей теплим трав'янимчаємабо ароматною кавою з пряничками, бубликами або шоколадом.

4.

Театр льодовихмініатюр "Кристал". «Русалонька». 23, 24, 25 грудня, льодова арена «Айс Холл» ТРЦ «Дафі».

Вперше в Харкові на льодовійарені 50 вихованцівдніпропетровськоїбалетноїшколипокажутьодночасномайстерністьфігурногокатання, хореографії, цирковогомистецтвата акробатики на льоду в постановцівсесвітньовідомоїказки Ганса Христіана Андерсона «Русалонька».

Балет на льоду "Кристал" - єдиний в Україніколективцього жанру, який з честюпредставляєДніпропетровськ і Україні на зарубіжнихльодових аренах і міжнародних фестивалях в Москві, Франції, США, Литві та Китаї.

Чарівна атмосфера казки і витає в повітрі доброта саме те, щопотрібно для всієїродини в переддень Нового Року!

5.

«Науковановорічнаялинка». Панорама «Лаунж». 25 грудня . У програмі свята заявлено: наукове шоу зДідом Морозом; шоу гігантськихмильнихбульбашокзіСнігуронькою; розважальнапрограма з улюбленимимультяшними героями; солодка вата кожноїдитини; дискотека з паперовим шоу; подарункивідпартнерів; фуршкт для дорослих і дітей.

6.

«MagicCamp», дитячий табір. Англомовний дитячий розвиваючийтабірMagicCamp. На зимовіканікулипропонуєекскурсії в Мукачево, Львів, а для любителівгір, лиж, санок та сноуборду - Рахів. Кожен день наповненийцікавими уроками англійськоїмови, пізнавальнимиекскурсіями, спортивними та творчимиіграмипідкерівництвомукраїнських і американськихвикладачів з великим запасом гумору та ентузіазму.

7. «Каток« Механдром ». Арт-завод «Механіка», вул. Плеханівська, 126-а.

Зима не привідховатиулюбленийскейт, ролики абовеликий на болконе. Тільки на Механодроме - сама гладка і супер міцнабетоннаповерхня. Тут є де розігнатися, будь то самокат, великий, ролики, скейт, Сегвей, гіробордабонавіть педальная машинка. А щепрацюєлаундж бар, ігрова зона і кінотеатр "Киномеханик".

8. Туристичні агентства Харковапропонуютьрізноманітнітематичніекскурсії, якіможуть бути цікаві в першу чергудітям: «Різдво в Диканьці», «Новорічнастолиця», на фабрику ялинковихіграшок в м Куп'янськ, екскурсія вПеріковку і на Козачийхутір.

9. ОКЗ ХОМЦТ пропонуєінтерактивнуекскурсію «ВогніНоворічногоміста».Екскурсіядаєможливістьпомилуватисясвятковоприкрашениммістом, побувати в самих барвистихмісцях, дізнатисятонкощісвяткування Нового року і Різдва громадами різнихконфесій, представлених в Харкові. Інтерактивначастинаекскурсіїпередбачаєпроведенняконкурсів та розіграшпризівбіляголовноїялинкиміста.

10. Новорічнеповнокупольневідео-шоу «Новорічніпригодикосмічнихроботів» і ін. В Харківськомупланетаріїім. Ю.Гагаріна. 24 грудня - 9 січня. Повнокупольневідео-шоу - сучасний вид видовища, коли глядачвідчуває себе всередині сюжетного простору. Вісімвідеопроекторів синхронно створюютьсферичну картинку на куполідіаметром 13,5 метрів. Додатковісвітлові і звуковіефектидозволяютьзробити перегляд щебільшнасиченим і вражаючим!