Участь у ХІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!»

25 жовтня 2017 року ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» взяв участь у ХІ Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!», яка проходить у Полтаві 25-26 жовтня поточного року. На виставці широко представлено туристично-рекреаційний потенціал районів та міст Полтавського краю та регіонів України.

Харківщину та Полтавщину пов’язує багаторічна тісна співпраця щодо питань розвитку туристичної сфери. У межах фестивалю проведено значну роботу з популяризації туристичного потенціалу Харківської області. Крім того, ХІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!» стала платформою для налагодження міжрегіональних ділових контактів у сфері туризму. На стенді Харківської області гості виставки могли отримати туристичні карти, буклети, путівники, дізнатися про туристичні та екскурсійні маршрути і спланувати свій відпочинок на Харківщині.

Дякуємо організаторам ХІ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!» за гостинність та надану можливість представити Харківщину туристичну полтавчанам.