У Львові відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності - 2017

Інформуємо вас, що 18-20 жовтня цього року у Львові відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності - 2017.

Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

В рамках Форуму одночасно будуть працювати XVIII Міжнародна виставка-ярмарок „ТурЕКСПО”, XI Спеціалізована виставка „Готельний та ресторанний бізнес ”.

Зважаючи на величезний туристичний потенціал України та необхідність активізації усіх суміжних середовищ, запрошуємо вас взяти участь у виставці «ТурЕКСПО-2017».

Львів – чудовий майданчик для обговорень туристичних ініціатив країни. Проведення засідань, презентацій, семінарів саме під час Форуму приверне увагу до піднятих питань не лише засобів масової інформації, а й туристичне бізнес середовище України та запрошених іноземних гостей.

Статистика Форуму 2016 року. Представлені країни: Албанія, Литва, Польща, Словаччина, Туреччина, Угорщина, Україна; представлено 17 регіонів України; загальна кількість учасників: 178 компаній; загальна кількість відвідувачів, в т.ч. іноземних близько 5 тис. осіб.

Організатори виставки: ПрАТ «Гал-ЕКСПО» за підтримки Львівської ОДА, Львівської міської ради, Львівської асоціації розвитку туризму, Львівського Туристичного Альянсу, Асоціації активного та екологічного туризму, Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, Всеукраїнської молодіжної хостел асоціації, Асоціації гідів України.

Місце проведення виставки: Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17). Детальна інформація про Форум на сайті: http://www.galexpo.com.ua/turexpo/

Контактна особа від ПрАТ «Гал-ЕКСПО» керівник напрямку Олеся Кравченко, моб. 067-673-35-01, e-mail: olesiaatgalexpo.lviv.ua