У Києві відбудеться Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива-2018»

З 10 серпня 2018р.  в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» розпочнеться всеукраїнський експо-проект:  «Мистецькі жнива».

Захід проводиться на передодні 27-ї річниці Дня Незалежності України,  на  локаціяхУкраїнського дому презентують свої програми кращі колективи з різних областей, заходи відбудуться за  напрямками : концерти, літературні імпрези, виставки-продажі,ярмаркування, художні експозиції, фото - експозиції, презентації туристичних маршрутів ,  інші виставкові заходи , під час яких надається можливість  поширити інформацію про  діяльність   митців та виробників свого краю.

Презентації областей відбудуться за участі  управлінь та відділів культури, окремих аматорських , народних колективів , спілок, організацій , торгово-промислових палат України, туристичних фірм, підприємств,виконавців, мистецьких фондів тощо.   Даний проект створює умови для  творчого спілкування та професійного зростання  на всеукраїнському рівні, представлення  економічного,туристичного, мистецького потенціалу.  Виступи областей сформовані згідно графіку з 10 по 24 серпня. В день проводиться не менш як дві презентації  областей. Учасники мають можливість за власним бажанням змінювати день презентації, але попередити про цей факт організатора  -Український дім - не пізніше як до 15.07.2018р .Kucherenkoaticc-kiev.gov.ua В програмі позначити загальну кількість представниківпрезентаціїобласті.

Для представників  виставково - експозиційного напрямку, ярмаркувань надається обладнання:столи, стільці, вітражі, експозиційні конструкції, стаціонарне обладнання для художніх робіт.Організаторам благодійних заходів  надається  відповідне технічне обладнання;

Презентуйте здобутки областівстолиці Незалежної України! 

 

Вик. Світлана Кучеренко

+38 (044) 278 59 97

+38  050-498-04-27