У художньому музеї - виставка пейзажів, виконаних у незвичній техніці.

Виставка робіт самодіяльного художника-графіка В'ячеслава Рябініна під назвою «Співучої землі ліричні краєвиди» відкрилася в одному із залів Харківського художнього музею (вул. Раднаркомівська, 11).
В експозиції представлені численні пейзажі, в яких художник оспівує красу природи Харківщини, зокрема, мальовничі куточки його рідного селища Буди.

«Постійно пробуючи себе в різних жанрах, експериментуючи з технічними засобами втілення задуманого, у цій експозиції художник, відомий як ілюстратор і карикатурист, постає в новому для себе амплуа - пейзажиста. Представлені композиції виконані чорною кульковою ручкою - інструментом, якому майстер не змінює протягом усієї творчої діяльності», - повідомили організатори     виставки.

Виставку можна відвідати до 7 лютого. Музей працює з 10:00 до 18:00, вихідний -     вівторок.

Зазначимо, В'ячеслав Рябінін працює медиком в Будянської лікарні, а у вільний від роботи час захоплюється графікою, працює в жанрі графічного портрета і шаржу. З 2007 року роботи художника беруть участь у всеукраїнському конкурсі карикатур «Надкушене яблуко» (міфи про українців). У 2008 році він створив ілюстрації до творів Миколи Гоголя для проекту Харківського художнього музею до 200-річчя письменника