У Харкові відбувся інформаційний день стосовно конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження».

Українським центром культурних досліджень 23 квітня 2019 року на Харківщині проведено Інформаційний день стосовно конкурсу культурно-мистецьких проектів  «Малі міста – великі враження».
Захід відбувся в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва (вулиця Пушкінська, 62).
До участі у зустрічі долучилися: Харківщина туристична та потенційні заявники (представники органів місцевого самоврядування та творчих спілок, юридичні особи всіх форм власності та фізичні-особи підприємці, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб).
Під час зустрічі спеціалісти Українського  центру культурних досліджень презентували проект,  надали методичні рекомендації по заповненню форм для участі у конкурсі, а також представили успішні проекти, втілені у 2018 році в рамках конкурсу «Малі міста - великі враження».
Директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центру туризму» В. Д. Холодок у своєму виступі окреслила можливості Харківщини туристичної брати спільну участь у проектах на партнерських засадах
Додаткова інформація: 15 квітня 2019 року розпочався прийом заявок на конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» у 2019 році. Підставою для проведення конкурсу є наказ Міністерства культури України № 97 від 11.02.2019, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 20.03.2019 за N 273/33244 «Про затвердження Положення про конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження». 
Метою конкурсу є :
- посилення інтеграції культурної спадщини в життя громад;
- впровадження кластерних моделей розвитку культури в громадах в умовах децентралізації;
- підвищення економічної привабливості культурної спадщини та її сталого використання;
- залучення зацікавлених сторін до використання ресурсу культурних спадщини та креативних індустрій для розвитку громад.

Фото: ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центру туризму» та  Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва.