У Харкові відбулась презентація проекту формування ресурсного простору "Культурний Хакатон"

26 квітня в рамках соціокультурного фестивалю Дантеfest та проекту формування ресурсного простору "Культурний Хакатон" в Харківська Школа Архітектури відбулись публічна дискусія "Виховання та соціалізація: перспективи креативної економіки” та лекція Еразмо Фіджині – засновника навчального центру для "важких" підлітків "Комета" (Комо, Італія). 
Зокрема, під час заходу було презентовано проект Культурный Хакатон - Шаровка, який активно стартує 23 і 24 червня 2018 року в Харківській області на території Шарівський палац.
Його мета - розробити ідеї для стартапів, які перетворять Шарівський палацово-парковий комплекс "Садиба" в популярне туристичне місце. В учасників заходу буде 72 години, комфортний воркплейс і підтримка крутих менторів. 
За словами організатора Олег Петровский, реалізація стартапів, розроблених на "Культурному Хакатоні", дасть поштовх до розвитку креативної економіки в Шарівці. Це дозволить створити нові робочі місця для місцевої креативної молоді.
Паралельно з Хакатоном на території Шарівської садиби відбудеться відкриття веломаршруту, пройдуть виставки, квести, музичний і скульптурний фестиваль, майстер-класи з живопису для дітей і дорослих, світлове шоу - і це далеко не повний перелік того, чим організатори збираються дивувати гостей заходу.
Зовсім скоро розпочнеться реєстрація учасників на Хакатон. Слідкуйте за анонсами Харківщина туристична
Дізнатись більше про плани команди Арт-хакатону можна за посиланням: https://yt2fb.com/sharivka2/

Довідка. "Культурний хакатон" - один з переможців конкурсу проектів Міністерства культури України "Малі міста - великі враження". Куратори проекту - Асоціація дизайнерів графіків "4-й Блок".
Партнери - Харківська обласна рада, КП Харківської обласної ради "Знахідка", Шарівська селищна рада, ХнАТОБ, Харківський обласний туристсько-інформаційний центр.

#culthackathon #хакатон #ХарківщинаТуристична