У Харкові презентували фільм

До Дня гідності і свободи в Харкові презентували фільм "Ловець душ". В основу стрічки лягла біографія відомого харківського філолога і священика, духівника Харківського євромайдан - батька Віктора Маринчака.

Прем'єрна демонстрація стрічки зібрала 21 листопада в кінотеатрі ім. О. Довженка активістів Харківського євромайдан, керівництво області, представників громадських організацій та волонтерів, повідомили в прес-службі обладіністраціі.

"Дуже символічно, що прем'єра фільму проходить саме сьогодні - в День гідності і свободи. І справа не тільки в тому, що і герой фільму, і автор були активними учасниками Харківського євромайдан, але і в самій тематиці стрічки, що спонукає до роздумів і дискусії про справжньої свободи і непростому шляху до неї ", - зазначив заступник голови - керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев.

"Це шлях через покаяння, через пошуки виходу з глухого кута в досвіді історії та культури, через повернення до духовних витоків, - розповів продюсер і журналіст фільму Володимир Чистилин. - Герой повинен знайти альтернативу пануючому способу існування, знайти осередок свободи і можливість опору і зміцнення в свободу і гідність. Це типовий шлях, який готував багатьох до того, щоб людина була здатна стояти непорушно, купувати свободу і вже не віддавати ".

Після демонстрації стрічки відбулася дискусія з її авторами і головним героєм.

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: STATUS QUO