Туристичний потенціал Харкова представили в Барселоні

Харків уперше бере участь у Всесвітній туристичній біржі «EIBTM 2017», яка проходить з 28 по 30 листопада в місті Барселона (Іспанія).

Форум проводиться щорічно з 1988 року. Його тема - організація конференцій, семінарів та ділових зустрічей, корпоративного туризму і спеціальних заходів.

Туристичний потенціал Харкова представлений на загальнонаціональному стенді разом з іншими містами і регіонами України. Участь міста в такому в форумі надало можливість залучити іноземних туристів і потенційних організаторів заходів, налагодити нові ділові контакти і більше дізнатися про нові напрямки туризму.

«Участь Харкова у подібних заходах позитивно впливає на імідж міста, підвищує впізнаваність бренду Харкова, позитивно впливає на розвиток співпраці в різних сферах, оскільки представлений на виставці стенд - це, перш за все, демонстрація успішності розвитку міста», - повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва.

 

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: Харьковский городской совет, http://www.city.kharkov.ua/ru/news/turistichniy-potentsial-kharkova-pred...