Туристичну Харківщину заочно представлено в межах V Європейського Конгресу місцевого самоврядування.

8-9 квітня у Кракові відбувся V Європейський Конгрес місцевого самоврядування, який є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів самоврядування й регіональних еліт з представниками державного управління, неурядових організацій та бізнесу. 

Участь Харківщини у складі делегації з представників Харківської обласної ради, переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», голів об’єднаних територіальних громад Харківщини у V Європейському Конгресі місцевого самоврядування сприятиме розвитку партнерських відносин між нашими громадами та громадами Польщі, збагачуючи їх новими здобутками і спільними проектами. 

Питання розвитку туризму також підіймались на секціях "Економіка", "Суспільство", "Навколишне середовище" (зокрема: "Рецепт фестивальних міст для великого успіху", "Як розвивати туризм у історичних містах?", "Design + City - ефективна співпраця дизайнера з місцевою владою" та ін.). Окрім того було проведено заочне знайомство з Харківщиною туристичною та подаровано низку поліграфічних видань польською мовою із закликом "Харківщина: туристичні відкриття".

#ХарківщинаТуристична #конгрес #туризм #Польща