Триває робота ХХІІІ міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання».

Другий день ХХІІІ міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання». Харківщина туристична бере участь у круглому столі «Мистецька спадщина Слобожанщини».
У Міжнародний день пам'яток і визначних місць  говоримо про те, що туризм є практично універсальним інструментом популяризації культурної спадщини, формування інтересу до свого минулого та дбайливого ставлення до всього, чим можемо пишатися. 
Туризм фокусує увагу на таких проблемах, як необхідність реставрації пам'яток і охорони навколишнього середовища, удосконалення інфраструктури, впровадження інновацій у рекреаційній сфері та підтримки соціально значущих проектів. На круглому столі було презентовано краєзнавчо-туристичний квест «Легенда старого палацу», розроблений учнями Новомерчицького навчально-виховного комплексу, Новий Мерчик (керівник Валентина Гарбуз Коваленко) та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» саме з метою привернення уваги громадськості до проблем найстарішого на Харківщині садово-паркового комплексу у Старому Мерчику
В умовах, коли туристичні групи все частіше об'їжджають згорілу садибу, стало необхідно привернути до неї увагу, так вирішили юні краєзнавці і приготували новий продукт: екскурсію-квест. Ними керувало бажання через гру відродити інтерес до пам'ятки, оживити туристичну стежку, що веде на рідну Валківщину і, звичайно, вони мають надію на відновлення унікальної садиби.
ХарківщинаТуристична