ТОП 5: МІСЬКІ НОВОРІЧНІ ЛОКАЦІЇ У ХАРКОВІ

Харків активно оздоблюють до новорічних свят сезону 2017/2018. Про основні міські локації прийдешнього свята в місті розповімо сьогодні.

Новорічний ярмарок
Головна ялинка Харкова, безкоштовний каток, новорічний ярмарок, будиночок Діда Мороза і масові гуляння - все це чекає на харків'ян і гостей міста на площі Свободи.
Вхід вільний
Де: пл. свободи

Новорічне містечко
Всі, хто вирішив відвідати Харків, та й просто шукає новорічний настрій зверніть увагу на майданчик біля залізничного вокзалу. Тут розташувались 18-метрова ялинка, традиційний маленький новорічний поїзд з машиністом-символом майбутнього року і зимовий крижаний фонтан.
Де: майданчик біля залізничного вокзалу
Ціна: безкоштовно

Парк Горького
Харківський Діснейленд щорічно готує грандіозну новорічну програму і тематичні фото-зони. Напередодні новорічних канікул парк Горького прикрашають ялинкою і будиночком Діда Мороза. Подробиці програми будуть відомі трохи пізніше.
Де: парк Горького
Ціна: безкоштовно

Бюро знахідок Діда Мороза
Нова для Харкова новорічна локація з'явитися в цьому році. «Бюро знахідок Діда Мороза» - це 20-ти денний фестиваль з виступами артистів, фестивалем їжі і яскравою розважальною програмою. Вхід вільний.
Де: ТЦ «Барабашово»
Коли: 19 грудень 2017 - 7 січня 2018, з 10:00
Ціна: безкоштовно

Новорічний Екопарк
Улюблене місце багатьох харків'ян - Фельдман Екопарк. Тут цілий рік відбуваються активні заходи для харків'ян. До зимових канікул в Екопарку готуються особливо ретельно, адже Новий рік - найулюбленіше свято дітей і їх батьків. Тут так само прикрашають ялинки, проводять активні свята і вистави.
Де: Екопарк Фельдмана
Ціна: безкоштовно

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: kharkovgo.com