Театр Пушкіна готує ще одну прем'єру

Харківський академічний російський драматичний театр ім. Пушкіна готує прем'єру - виставу "Наш городок". Про це повідомили в театрі. Це буде перший спектакль для театру Ольги Турута-Прасолова на новій посаді головного режисера.

Для постановки режисер вибрала стала класичною в США п'єсу Торнтона Уайлдера "Наш городок". П'єса говорить про прості й очевидні речі - про те, як цінно кожну мить життя, про те, що важливі не цілі, які ми собі ставимо, а життя саме по собі.

"Ми живемо від одного" великого "події до іншого: закінчити школу, закінчити інститут, одружитися, народити дитину, іншого. Бачимося на весіллях і похоронах. А то, що відбувається кожен день, ось прямо зараз, відчуваємо ми, що це мить - і є життя? Здається, що ці питання хвилюють тільки моє покоління, а й молодь теж про це говорить, пише, думає. У цій виставі зайнято теж і старше, і молодше покоління акторів. і глядач, думаю, у нього буде найрізноманітніший , тому що тема універсальна ", - зазначив директор театру ім. Пушкіна Сергій Бичко.

У виставі беруть участь 15 акторів, серед яких як народні і заслужені артисти України, так і молоді артисти. "Я думала, що буде важко з такою кількістю людей на сцені, але насправді мені дуже подобається. Зайняти сцену трьома артистами буває непросто, а тут легко і цікаво створювати життя. У нас будуть і танці, і джаз, і хоровий спів. найняли навіть хормейстера для репетицій ", - зазначила Тарута-Прасолова.

Прем'єра вистави призначена на п'ятницю, 15 грудня. У цьому році "Наш городок" покажуть також 16, 17 і 23 грудня.

Нагадаємо, на малій сцені Харківського театру ім. Пушкіна покажуть ще одну прем'єру - експериментальна вистава "Гімнастичний козел". Його поставив автор - Олександр Середін. До кінця року п'єсою покажуть 1, 2 і 20 грудня.

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/24.11.2017/teatr_pushkina_gotovit_...