Студія "Кінороб" знімає в Харкові трилер про Голодомор

Саме цей журналіст вперше написав про Голодомор в Україні в 30-х рр.

Про те, що "Кінороб" знімає в Харкові свій новий фільм, кореспондентам МГ "Об'єктив" повідомили в прес-службі Харківської міськради. Нагадаємо, що зі зйомками цього фільму в місті пов'язані тимчасові труднощі з рухом і утворилися пробки.

Сюжет фільму «Гарет Джонс».

У 1933 році Уельський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його в Москву, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, незважаючи на смертельні погрози, починає своє розслідування. Ховаючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змова і масові репресії. Саме його викриття згодом стануть основою для роману «Колгосп тварин» Джорджа Оруелла.

Як повідомляє кіностудія, зараз йдуть зйомки українського блоку фільму. Згодом робота над проектом продовжиться в Польщі і Шотландії.

Стрічка, спільного виробництва Польщі (Film Produkcja), України (FILM.UA Group, Kinorob) і Великобританії (Crab Apple Film), створюється за підтримки Держкіно України та Польського Інституту Кіно.

Дебютний проект студії "Кінороб" "Непохитна" - став першим українським фільмом, який був узятий в прокат американською компанією 20th Century Fox. Байопік про жінку-снайпера Другої світової війни отримав 19 нагород і 20 номінацій на міжнародних кінофестивалях.

За даними голови Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, в 2017 році ТОВ "Студія" Кінороб "отримала державну підтримку в розмірі 21 млн 716 тис. Грн.

Автор: Ольга Куриленко, Сергій Барков
ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: https://www.objectiv.tv/objectively/2018/03/20/studiya-kinorob-snimaet-v...