Стартує обласний конкурс «Слобожанський сувенір»

За підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації КЗ «Обласний організаційно методичний центр культури і мистецтва» оголошує обласний конкурс «Слобожанський сувенір».

Конкурс проводиться з метою стимулювання вивчення та розвитку народних традицій Харківської області та популяризації декоративно-прикладного мистецтва, виявлення і підтримки молодих талановитих майстрів народного мистецтва. Конкурс покликаний допомогти у формуванні сучасного яскравого та впізнаваного образу Слобожанщини.

До участі запрошується робоча група від району, до якої входять: куратор та майстри народної творчості. Куратор може запросити декількох майстрів з їх роботами до участі у конкурсі, провести попередній етап відбору. Від кожного майстра приймається не більше 3-х робіт у кожній номінації.

Для участі у конкурсі приймаються авторські роботи у вигляді зразка сувенірного виробу, виконані в будь-якому виді і техніці декоративно-прикладного мистецтва, які раніше не експонувалися на виставках в КЗ «ООМЦКМ».

Сувенірні вироби повинні втілювати історію та етнічну самобутність Харківської області або окремого її району.

Номінації конкурсу:

- «Cувенір району Харківської області»;

- «Сувенір Харківщини».

Детальні умови участі викладено у Положенні конкурсу.

Заявки на участь надсилати до 15 травня 2018 р. на електронну адресу: decor-izoatukr.net, oomckmatgmail.com, тел/факс: (057) 725-12-36.

Прийом конкурсних робіт до 15 липня 2018 р. за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

Відповідальна особа: Баженова Світлана

Тел: (057)725-12-48, (057)725-12-46, (057) 725-12-47

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: https://www.facebook.com/omctur/posts/2018478961756889