Сьогодні відкривається виставка фотографій старого Харкова зі знімками з сімейних альбомів харків'ян

Сьогодні відкривається виставка фотографій старого Харкова зі знімками з сімейних альбомів харків'ян

Традиційна виставка фотографій старого Харкова відкриється сьогодні, 18 серпня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького, початок - о 14:00.
Фотовиставка розташовуватиметься на алеї парку навпроти колеса огляду. Відвідати її можна буде до 5 вересня.

Експозиція, до якої увійшло близько півтисячі знімків, цікава тим, що половина з них - це фото з сімейних альбомів харків'ян, які висилали або приносили авторам проекту «Сімейний альбом».

Сам проект триває більше року. Його організатори чекають від ініціативних жителів міста старі знімки родичів, друзів і близьких на тлі відомих місць Харкова. Організатор і автор проекту Габріель Михайлов підкреслив, що, зібравши такі фотографії, можна побачити не тільки те, як змінювався з роками Харків, а й як змінювалися люди. На цих стендах представлені, зокрема, знімки з альбомів школярів Немишлянського району, які брали участь в конкурсі на кращу фотографію з сімейного альбому.

На нинішній виставці такі фото харків'ян виходять на перший план і займають більше половини експозиції. Також в експозицію входять фотографії Харкова початку минулого століття, військового міста, а також знімки часів післявоєнної епохи. Частина стендів представлена ​​в форматі «машини часу», де відвідувачі можуть побачити, якими були знакові місця міста, наприклад, у воєнні роки і якими вони стали зараз.

За словами харківського фотохудожника, співорганізатора виставки і автора безлічі сучасних знімків Харкова Володимира Бисова, з'явилися в колекції авторів і нові раритетні фотографії вул. Пушкінської, а також старі знімки з цікавими ракурсами відомих пам'яток міста.

Теги: виставка, раритетні фотографії, парк

18 серпня 2016

Джерело: http://www.city.kharkov.ua/uk/news/na-vistavtsi-svitlin-starogo-mista-kh...