«Сьогодення НПП "Дворічанський" та перспективи його розвитку» – круглий стіл з такою назвою пройшов в Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі.

«Сьогодення НПП "Дворічанський" та перспективи його розвитку» – круглий стіл з такою назвою пройшов в Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі. Організаторами заходу виступили ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (Харківщина туристична) та ННП «Дворічанський» ( National nature park "Dvorichanskyi"). Перед туристичним активом області виступили директор НПП «Дворічанський» Максим Олегович Височин ( Максим Высочин (Maxim Vysochin) і старший науковий співробітник НПП «Дворічанський» Михайло Вікторович Банік (Mikhail Banik), які захопили присутніх своїми спостереженнями про НПП «Дворічанський", інформацією про численні напрями їх роботи, не обмежившись просто сухими фактами з історії створення парку. В ході відеопрезентації було представлено широкі рекреаційні можливості парку, включаючи існуючі і перспективні туристичні маршрути, серед яких: кінні прогулянки, байдаркові сплави Осколом, веломаршрути. Багато уваги було приділено розповіді про унікальність цього природоохоронного об'єкта, його дивовижні рослинний і тваринний світ.
Про свою співпрацю з НПП розповіли директор Дворічанського ЦДЮТ Ольга Миколаївна Бервено і доцент кафедри фізичної географії та картографії ХНУ імені В.Н. Каразіна Олена Іванівна Сінна (Елена Сенная (Olena Sinna)). 
В рамках круглого столу відбулась презентація фотовиставки переможців Всеукраїнського конкурсу «В об'єктиві натураліста». 30 робіт вихованців Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості будуть демонструватись в Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі протягом наступних двох тижнів, де всі бажаючі зможуть помилуватися красою Дворічанської землі, що потрапила до об'єктивів юних фотохудожників. ОКЗ «ХОМЦТ» висловлює вдячність всім учасникам круглого столу за продуктивне спілкування і активну роботу з популяризації туристичного потенціалу Харківщини. Попередньо анонсуємо інфотур для туристичного активу Харківщині, який заплановано на квітень-травень 2018 року.