Соціокультурний фестиваль Дантеfest2018 запрошує на публічні лекції

26 квітня в Харкові відбудеться публічна дискусія «Виховання та соціалізація: перспективи креативної економіки» та лекція Еразмо Фіджині – засновника навчального центру для «важких» підлітків «Комета» (Комо, Італія).
26 квітня з 14:00 до 17:00 в Харківській школі архітектури (м. Харків, вул. Конторська, 5) в рамках соціокультурного фестивалю Дантеfest2018 та проекту формування ресурсного простору «Культурний Хакатон» відбудеться дискусія «Виховання та соціалізація: перспективи креативної економіки» за участі експертів з Італії – Еразмо Фіджині, Джованні Беакі та Катерини Гришанової. Спікери розкажуть про те, як італійські соціальні проекти стають комерційними на прикладі центру «Комета», що допомагає «важким» підліткам віднайти інтерес до навчання та оволодіння професійними навичками та дадуть поради щодо ефективної трансформації українських соціальних ініціатив.
Головною метою дискусії є обмін досвідом та формування нових національних та міжнародних партнерських мереж. Запрошуємо до плідної дискусії представників державного та приватного сектору, соціальних та культурних менеджерів, волонтерів та активістів, й тих, хто лише планує розпочати роботу в сфері креативної економіки.

Деталі: https://www.facebook.com/events/166845247352545
Реєстраційна форма: goo.gl/fDB1M5
Кількість учасників обмежена

Також 26 квітня з 18:00 до 20:00 в Харківській школі архітектури (м. Харків, вул. Конторська, 5) відбудеться лекція Еразмо Фіджині (Комо, Італія) «Виховання красою: професійна освіта в ліцеї Oliver Twist». На лекції Еразмо розповість про власний досвід створення альтернативної освітньої інституції, де навчаються «важкі» підлітки. Він розкриє основні принципи та методи роботи ліцею та відповість на головне питання: чому споглядання краси в повсякденних речах є найважливішою засадою, на якій ґрунтується освіта в Oliver Twist?

Деталі: https://www.facebook.com/events/168464010637819/

Довідка: Еразмо Фіджині – італійський дизайнер, засновник навчального центру «Комета» та професійної школи «Олівер Твіст», в яких навчаються «важкі» підлітки, що мають проблеми у сім’ї або не змогли отримати середню освіту. В школі функціонують професійні майстерні, де учні на практиці можуть оволодіти техніками роботи з тканиною та деревом, а у ресторані та барі – отримати професію кухаря, кондитера, офіціанта тощо. Школа співпрацює з підприємствами та дизайнерськими бюро й постійно приймає замовлення від мешканців міста.
Організатори подій: Центр європейської культури «Данте», Асоціація дизайнерів-графіків «4й блок».