Що готує харків'янам фестиваль «Impreza»

Харківська філармонія вперше презентує глядачам багатожанровий фестиваль під назвою «Impreza». Щоденні концерти триватимуть до 5 березня.

Ідея провести нестандартний фестиваль «Impreza» виникла у співробітників філармонії та університету мистецтв імені Котляревського. Завдання проекту - привернути увагу до різних стилів арту, об'єднати в кожному концерті модерн і класику, електронну і живу музику.

Юрій Янко
директор Харківської обласної філармонії
Хто не хоче йти на сучасну музику, хтось, навпаки, ходить туди - ми вирішили всіх їх зібрати воєдино під нашим дахом. Тут можна буде побачити і дитячі малюнки дітей з проблемами зору, можна буде побачити танець «фломенко», театр тіней, і сучасну музику, і стару музику, пісочну анімацію

Фестиваль триватиме п'ять днів - з 1 по 5 березня. Відкриває його прем'єра - вокально-інструментальний цикл «Місячний П'єро» австрійського композитора Арнольда Шенберга. Його вважають родоначальником «додекафонії» або атональной музики.

У «Місячному П'єро» використовується унікальна техніка «шпрехштимме» - це ритмічне спів пошепки.
Яна Калушнян
вокалістка
Я тільки три тижні працювала над одним текстом - німецький текст викласти в ритм, після вже ми працювали над самою музикою, дуже цікавий стиль, дуже цікава музика - чим більше ти працюєш над нею, тим більше ти в неї закохуєшся

Детальніше....