Сезон пішохідних екскурсій для соціальних верств населення вже стартував у Харкові.

"Відкрита долоня" - соціально спрямований проект «Харківщини туристичної». Соціальний туризм – це туризм, доступний кожному громадянинові, з урахуванням його віку, здоров'я, соціального стану, здійснюваний насамперед в інтересах менш забезпечених людей. Його основні учасники — певні категорії населення: учні, студенти, пенсіонери, інваліди, ветерани війни та праці, малозабезпечені родини. Партнерами проекту виступають територіальні центри надання соціальних послуг, благодійні фонди та громадські організації. З першими теплими днями почався наш новий туристичний сезон. 20 березня на оглядову екскурсію по Харкову вийшли підопічні Слобідського тер.центру. Прогулянка історичним центром міста зайняла приблизно дві години і була присвячена найбільш значущим історичним та архітектурним пам'яткам, цікавим об'єктам та видатним особистостям.

Вже 27 березня територіальний центр Немишлянського району відправляється на екскурсію в музей «Музичні обереги Харківщини». Експозиція присвячена розвитку музичної освіти, музично-театрального виконавства, ініціатив місцевих діячів культури й мистецтва, які сприяли формуванню музичних смаків та інтересів харків'ян.

До співпраці в проекті можуть приєднуватися будь-які організації, що займаються соціальною роботою та добродійністю. Екскурсії, які Харківщина туристична проводить в рамках проекту, повністю безкоштовні та проводяться за попередньою заявкою.