Прогуляйся: шість незвичайних місць для відпочинку на природі в Харкові (фото)

Часом нам не вистачає повітря серед задушливого міста і ми мріємо загубитися в просторах природи. Для цього зовсім необов'язково виїжджати за місто! MyKharkov.info підібрав для вас кілька місць в Харкові, де можна непогано відпочити на природі, не покидаючи міста.   Невелике уточнення: під відпочинком на природі ми розуміємо не обов'язково пиятику з шашликами. Це може бути пікнік з дітьми або просто відокремлена прогулянка.

Олексіївський лісопарк
Свіжий і просторий Олексіївський лісопарк - природний рослинний центр, з початку двадцятого століття став рекреаційною зоною відпочинку харків'ян. Наплив бажаючих насолодитися красою цього місця до сих пір не зменшується.Тут можна приємно провести час на свіжому повітрі, серед зелених дерев. Місце примітно ще і тим, що дерева не були висаджені навмисно.

Соснова гірка
Якщо вам подобається Нової Рік і зимовий запах хвої, поспішаємо вас порадувати - не обов'язково чекати ще півроку, можна вже зараз відправитися в парк «Соснова гірка» і насолодитися ароматом хвойного лісу.
Незважаючи на невеликі розміри і близькість дороги - парк просто чудовий. Вузький спуск між сосен надає цьому місцю якусь таємничість. Піднімаєте голову вгору, до крон дерев, і забуваєте про те, що навколо індустріальні міські пейзажі.

Додатковою перевагою є користь цього місця - ще Гіппократ казав, що випаровування хвої благотворно впливає на дихальну систему людини.

Митині Ставки

Якщо ви живете на Салтівці, то, скоріш за все, знаєте це незвичайне місце. Навколо густо забудований спальний район куди не глянь - маленькі магазинчики і будки з водою. Яке ж диво, виявити  тут оазис природи! Маленький, але неймовірно спокійний ставок живе своїм життям, на ньому граються дикі качки.Це місце просто ідеально підходить для прогулянок в тиші. Уздовж всієї водойми встановлені лавки і милі маленькі причали.

Міні-митині ставки
З іншого боку митиних ставків можна сміливо  влаштуватися на приємній травичці біля маленького водоймища оточеного деревами.Невелика водойма створює спокійну атмосферу. Це місце - знахідка для молодих батьків з дітьми, яким іноді потрібно дати трохи свободи. Відмінне місце для тихого пікніка в межах міста.

Саржин Яр
Мало хто з харків'ян не знає Саржин Яр. Тут можна зайнятися кроссфітом, пограти в настільний теніс, порибалити або просто відпочити з дітьми в тіні дерев. Тут проводяться змагання з воркауту. Це ключова точка харківських водохресних купань.
Добре покататися над Саржиним яром канатною дорогою, відчувши хвилину спокою на висоті, де природа відкривається у всій своїй красі. Якщо вам іноді складно зосередитися, приходьте до річки Саржинка, вона навчить спокійному плину думок, порівняному з плином річки.

Журавлівський спуск

Тим, кому не вистачає фізичного навантаження, допоможе цей спуск. Далеко від трамвайних колій, можна знайти оазис соковитого листя. Повалене дерево, листя, таємна стежка в далечінь - немов списана з романтичного оповідання, приведе вас в світ кращих думок.

Джерело інформації