Про становлення банківської системи України та розвиток банківського руху на Харківщині розповіли екскурсоводам під час інфотуру до Музею грошей.

Історія грошових знаків від Імперських асигнацій до керенок, радянських червонців, карбованців, партизанських грошових знаків (біфонів) ОУН-УПА, українських купонів і, нарешті, гривні. Про все це вам розкажуть у «Музеї грошей» Харківського інституту банківської справи.

21 січня 2017 року ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» організував в музей інфотур, учасники якого з великим інтересом прослухали розповідь екскурсовода про становлення банківської системи України та розвиток банківського руху на Харківщині. І хоча музей займає невелику студентську аудиторію, його сміливо можна рекомендувати для відвідування – як одну з найцікавіших туристичних локацій нашого міста. Адже його колекція налічує близько тисячі експонатів, практично не поступаючись подібній експозиції музею Нацбанку в Києві. Крім грошових знаків в музеї демонструються перші ощадні книжки, вексельні та страхові документи, грошові кліше, ювілейні монети та ще багато цікавого, що, так чи інакше, стосується світу грошей.

#ХарківщинаТуристична