Практики щодо впровадження у світі різних форм соціального туризму обговорили під час міжнародної конференції у Харкові.

Харківщина туристична сьогодні, 3 квітня, стала учасником Міжнародної науково-практичної конференції «Туристичний бізнес та екзестенційний пошук особистості», яка проходить у Харківський державній академії культури.
В рамках круглого столу «Соціальна реабілітація засобами туристичного бізнесу» Холодок В. Д.,  директор ОКЗ «ХОМЦТ», виступила з доповіддю «Реалії та перспективи розвитку соціального туризму на Харківщині».
Програма круглого столу була насиченою та пізнавальною. Учасники круглого столу поділились практиками впровадження у світі різних форм соціального туризму та акцентували увагу на важливості розвитку інклюзивного туризму. Свої теми учасники конференції розкривали через призму практичного застосування обраних методів роботи.
Крім того, в рамках конференції відбулось skype-обговорення  з Маріо Смарковим, директором туристичного підприємства ORTANNA EU (Болгарія) та Олександром Волошинським, головою громадської організації «Зелений Хрест» (м. Львів).

Запрошуємо вас долучитись і до другого дня роботи конференції.
4 квітня з 10.00 до 14.00
Що: секція «Духовна культура сучасності: відродження туристичної традиції екзистенційного пошуку»
Де: аудиторія № 47
4 квітня з 14.00 до 15.30
Що: круглий стіл «Туризм та глобальні проблеми сучасності»
Де: аудиторія № 47
О 15.30 заплановано завершення роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Туристичний бізнес та екзестенційний пошук особистості».

Більше інформації про конференцію можна прочитати ось тут

#ХарківщинаТуристична