Працює виставка «Таємничий ліс» вихованців студії дитячого малюнка «Абрикос» та студії живопису і малюнка для дорослих і дітей при освітньому Центрі «SINTAGMA» під керівництвом талановитого художника-графіка Ганни Гладкої.

19 січня о 17.00 Харківська обласна бібліотека для дітей радо відчинила свої двері для відкриття виставки «Таємничий ліс» вихованців студії дитячого малюнка «Абрикос» та студії живопису і малюнка для дорослих і дітей при освітньому Центрі «SINTAGMA» під керівництвом талановитого художника-графіка Ганни Гладкої.

 На виставці представлено близько півсотні робіт, виконаних у різних техніках: малюнок фарбою й пензлями, олівцями й гелевими ручками, граттаж і навіть пластилінові зображення. В уяві малих учнів студій постали й відтворились на папері химерні створіння, чудернацькі дерева, єдинороги зображені поряд зі звичними для нас равликами, котами, рибами та іншими істотами.

Перед відкриттям юні художники разом із батьками ознайомилися з історією бібліотеки, переглянувши відеоролик-візитівку ХОБД. Після нагородження дипломами та грамотами учасників виставки – юних художників, найменшому з яких 4 роки, співробітники бібліотеки запросили їх разом із батьками пройти квест та врятувати зачаклованих принцес-акварельок. Вони подолали низку випробувань: відгадували жанри картин, розв’язували ребуси, проявляли невидимі написи, розгадували загадки, шукали підказки й предмети, складали пазли-полотна відомих малярів, малювали й домальовували та робили безліч інших неймовірних речей. Нарешті усі завдання були виконані та принцеси врятовані. Але юні майстри пензля ще довго не залишали  приміщення бібліотеки, розглядаючи книги і яскраві виставки, сподіваючись завітати ще.

А тих, хто не потрапив не відкриття, запрошуємо насолодитись емоційним світом дитячої творчості. Виставка триватиме до 16 лютого 2018 року.