Підтримай Харків у боротьбі за право провести Євробачення-2017

20 липня у прямому ефірі Першого Національного каналу України, під час телемосту «Битва міст» відбудеться презентація міст-претендентів на проведення престижного пісенного конкурсу – Євробачення. Телеміст транслюватиметься на головній площі Харківщини. На Майдані Свободи пройде концертна програма за участю відомих співаків: ТНМК, PUR PUR, Ліон та інші.

Представники Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова і Херсона – шести міст, які висловили бажання приймати Євробачення-2017 та надіслали свої заявки – презентуватимуть свої можливості і пропозиції. Під час ефіру відбуватимуться включення із кожного з міст-претендентів, частина програми буде присвячена вимогам Європейської мовної спілки до проведення пісенного конкурсу. Також творча група проекту «Битва міст» готує трохи ретроспективи – і запропонує дізнатися, як готувалося і проводилося Євробачення останні 12 років у різних країнах, - пояснює UА:Перший.

На наступний день після прямого ефіру – 21 липня – відбудеться засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу Євробачення, на якому буде визначено два міста-фіналісти, що позмагаються за право приймати конкурс. У цей день в ефірі UА:Перший відбуватимуться прямі включення із засідання, і глядачі телеканалу першими почують назви двох міст, які пройдуть у фінал відбору.

Третім етапом "Битви міст" стане 1 серпня – день оголошення міста, яке за рішенням Європейської мовної спілки та оргкомітету здобуде право приймати Євробачення-2017.

Початок – о 18:30. Майдан Свободи. Вхід вільний.

 

Источник