Підсумки роботи обласної пересувної виставки «Харківщина: туристичні відкриття» у 2018 році

"Харківщина туристична" має невеличкий борг. Залишилось поза вашою увагою експонування протягом жовтня-грудня 2018 року обласної пересувної виставки «Харківщина: туристичні відкриття» на базі 2-х локацій - районних Будинків культури Вовчанського й Балаклійського районів, відповідно у містах .
Виправляємось та ділимось порцією фотовражень. 
Раді, шо виставка користується попитом та використовується в тандемі з іншими обласними заходами. Зокрема, під час проведення виставки у Балаклії супутньо відбулись презентація закладів вищої освіти Харкова, які готують фахівців за напрямком "Туризм", а також презентація від майстрів народної творчості Балаклійщини. 
- - - 
Наш спільний результат: виставка стала найбільшим постійно діючим (протягом 2018 року) майданчиком для презентації туристичного потенціалу Харківщини та обміну досвідом.

Маємо сподівання, що 2019 року вдасться ще більш активно популяризувати серед місцевого населення і гостей регіону внутрішній туризм та просувати нові пропозиції відпочинку на Харківщині. Запис на "Експонування виставки у закладі, районі, локації та ін." вже діє  
- - - 
Довідка
Робота обласної пересувної виставки «Харківщина: туристичні відкриття» стартувала в травні 2018 року. 
Учасники: 21 район Харківської області, 6 міст обласного значення, 3 заклади вищої освіти, НПП «Слобожанський», Харківський художній музей, Кабінет-музей заслуженого професора М. С. Бокаріуса та Харківський обласний туристсько-інформаційний центр.
Локації
- Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди (Золочівський р-н, с. Сковородинівка);
- Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна (м. Чугуїв);
- Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ);
- Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва (Харківський р-н, смт Докучаєвське);
- районний Будинок культури Вовчанського району (м. Вовчанськ);
- районний Будинок культури Балаклійського району (м. Балаклія).

#ХарківщинаТуристична
#БалаклійщинаТуристична 
#ВовчанщинаТуристична