Підбито підсумки Обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу серед публічних бібліотек «Ваш гід – бібліотека»

27 квітня 2017 року Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою було проведене урочисте нагородження переможців Обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу серед публічних бібліотек «Ваш гід – бібліотека». Харківщина туристична було запрошено до складу журі. 
Участь у конкурсі приймали центральні, міські, селищні та сільські бібліотеки Харківської області. Головна мета конкурсу: це популяризація туристичних можливостей нашої області серед місцевого населення, для подальшого розвитку галузі туризму.
Конкурс проводився у 4-х номінаціях: 
• номінація «Кращий туристсько-краєзнавчий посібник»; 
• номінація «Стежками рідного краю (кращий екскурсійний маршрут)»;
• номінація «Краща віртуальна екскурсія»;
• номінація «Туристична галерея на інтернет-сторінках».
До участі у конкурсі було подано 50 робіт. Ознайомитися з роботами можна на сайті Харківська обласна універсальна наукова бібліотека : http://library.kharkov.ua. Усі учасники проявили творчий підхід у виконанні завдань – було дуже багато цікавих та яскравих робіт, але найкреативнішими виявилися роботи Краснокутської, Дергачівської, Сахновщинської, Валківської, Чугуївської центральних бібліотек. Колектив ОКЗ «ХОМЦТ» вітає переможців та бажає усім успіхів та творчого натхнення. Також були розглянуті питання подальшої спільної праці між Центром туризму та бібліотеками області. Кожний учасник конкурсу отримав грамоти, приємні призи та запрошення на Туристична виставка «Харківщина: туристичні відкриття»
В межах заходу екскурсовод Victoria Sklyarova провела екскурсію історичним серцем Харкова та наживо відтворила техніку ведення екскурсії для представників бібліотек Харківської області, які в свої районах презентують туристичний потенціал для відвідувачів, гостей району, туристів.