ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» організував та провів робочу зустріч з відомим харківським скульптором, що має польське походження, Феліксом Бетліємським.

З метою удосконалення екскурсійних маршрутів в рамках проекту «Видатні поляки Харківщини» ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» організував та провів робочу зустріч з відомим харківським скульптором, що має польське походження, Феліксом Бетліємським. Митець займається скульптурою близько сорока років та очолює секцію скульпторів харківського відділення Спілки художників. В ході зустрічі була презентована галерея Фелікса

Бетліємського, що являє собою не тільки цікавий арт-проект, але ще й може виступати як туристичний об'єкт на мапі нашого міста. У галереї представлені цікаві, переважно жіночі, образи, які є символами краси, надії, щастя і пластичним втіленням жіночого начала всього сущого.

Не менш цікавим виявилося відвідування його робочої майстерні, де на запилених полицях зберігаються невтілені проекти (один з них – арка на честь 350 річчя Харкова), макети вже існуючих пам'ятників та скульптури, які ще в процесі вдосконалення.

Всі витвори майстра виконані у властивій йому живописній манері, що є впізнаваною та неповторною. Відвідування галереї, без сумніву, може прикрасити собою екскурсійні маршрути, присвячені життю і творчості харківських поляків.